حریم خصوصی

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران
گلخانه مازندران تأکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که گلخانه مازندران از کاربران سایت جمع‌آوری می‌کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن می‌توان کاربران گلخانه مازندران را به‌صورت منحصربه‌فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام و نام خانوادگی، نشانی، نشانی پست الکترونیکی (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به‌صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

اطلاعات جمع‌آوری‌شده و نحوه استفاده از آن‌ها
شما با ثبت‌نام در گلخانه مازندران مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، ایمیل و مواردی دیگر را در اختیار گلخانه مازندران قرار می‌دهید. در ادامه فعالیت در گلخانه مازندران و تقاضا برای ثبت سفارش، شما نیاز به‌اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن‌های تماس نخواهید داشت.
شما پس از ورود به سایت گلخانه مازندران ، به‌عنوان کاربر گلخانه مازندران شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها، پرداخت‌ها و اطلاعات فردی شما در اختیار گلخانه مازندران خواهد بود.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی
شما می‌توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به‌حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت گلخانه مازندران وارد کرده‌اید.